NOVINKY :
.
Kontaktní e-mail : mikyhorozumy@seznam.cz
Dopředu ovšem upozorňuji, že NEPOSKYTUJI MAGICKÉ SLUŽBY, ANI PORADENSTVÍ A NEBUDU NA PODOBNÉ ŽÁDOSTI REAGOVAT. Děkuji za pochopení - Miky. Usmívající se

KNIHA ČARODĚJSTVÍ DNES od G.Gardnera vyšla v češtině !

7. prosince 2009 v 20:40 | Miky |  JINÉ
Legendární kniha Čarodějství dnes od Geralda Gardnera ,která stála u počátků wiccanského čarodějství ,konečně vychází v češtině! Vydává ji nakladatelství Grada pod názvem MODERNÍ ČARODĚJNICTVÍ. Po Technikách přírodní magie a Magii tichomořských šamanů od Scotta Cunninghama je to další příjemný počin tohoto nakladatelství.
Dnes jsem na ni narazil v knihkupectví a moje milá žena mi ji hned koupila k vánocům. Těším se nejenom na Gardneruv text ,ale také na doslovy a komentáře jimiž je kniha opatřena.
Wicca prošla od dob starého Geralda Gardnera mnoha proměnami a na této knize to bude možná dost znát. I kdybych ji měl však považovat jenom za svědka naší čarodějnické historie ,bude jistě cenným kouskem v mé knihovně.
Bylo by velmi pěkné ,kdyby Grada , ve vydávání podobných knih pokračovala i nadále. Vždyť je toho ještě mnoho co v oblasti wiccy čeští vydavatelé svým čtenářům dluží. Například Spirálový tanec od Starhawk ,nebo Vzývání Měsíce od Margoth Adlerové...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama