NOVINKY :
.
Kontaktní e-mail : mikyhorozumy@seznam.cz
Dopředu ovšem upozorňuji, že NEPOSKYTUJI MAGICKÉ SLUŽBY, ANI PORADENSTVÍ A NEBUDU NA PODOBNÉ ŽÁDOSTI REAGOVAT. Děkuji za pochopení - Miky. Usmívající se

ČAROVÁNÍ S RUNAMI

6. května 2010 v 17:11 | Miky |  KNIHA STÍNŮ
Posledních pár týdnů se snažím porozumět runám. Při svých rituálech si pokaždé vyberu jeden runový znak ,přečtu si o něm vše co mám po ruce a pak nad ním chvíli medituju a snažím se vrýt jeho podobu i význam do paměti. Jako pomůcku používám runové karty namalované Nigelem Jacksonem. Karta s runou nad kterou jsem meditoval pak zdobí náš domácí oltář až do chvíle ,kdy si udělám čas na další rituál a nahradí ji jiná.
Zkouším také s runami čarovat a zatím jsem z výsledků nadšen! Postupuji při tom následovně. Nejprve si ujasním svůj záměr a poté vyberu tři runové znaky ,které se hodí pro danou situaci. Například : V práci teď prožíváme těžké období. Vedení na nás dost šlape ,stále nás kontroluje a za každou maličkost peskuje. Všichni jsou už z toho dost unavení a podráždění a dělá se špatně. Když jsem měl jít nedávno na denní službu (od 8.00 - 20.00h.) ,rozhodl jsem se pro runové kouzlo. Mým záměrem bylo ,aby práce šla dobře (vybral jsem runu FEOH ) ,aby nebyl žádný průšvih (vybral jsem runu ALGIZ ) a abychom si šli se spolupracovníky na ruku a byli k sobě přátelští (vybral jsem runu MAN ).
Poté vezmu papír a tužku ,jež jsem předtím očistil v šalvějovém kouři a soustředím se na první cíl a první vybranou runu ,tedy "Aby šla práce dobře - FEOH !" Opakuji si svůj záměr tak dlouho dokud neucítím ,že síla dostoupila vrcholu a pak rázně nakreslím runu na papír. Cítím při tom jak se síla mého přání vlévá do malovaného znaku. Stejně postupuji i s druhým a třetím cílem ,až mám na papírku vedle sebe namalované všechny tři runy. Energie kouzla je zachycena v runovém nápisu a začíná působit. Je to vlastně podobné jako když zachytíme sílu kouzla do uzlíků při práci se šňůrami. Papírek s runami nechám potom ležet do večera druhého dne na oltáři. Součástí mého záměru je ,aby toto kouzlo působilo jen v ten jeden požadovaný den. Po jeho uplynutí síla vyprchá a papírek se může zničit.
Kouzlo je lepé provádět v magickém kruhu. Není to sice úplně nezbytné ,ale přítomnost v posvátném prostoru zvyšuje naší schopnost koncentrace.
Zatím jsem použil podobné kouzlo s runami pouze několikrát ,ale vždy zafungovalo perfektně. Nedávno jsem na svoji ochranu použil místo runy ALGIZ sílu runy Thorn a pak jsem se skoro bál ,aby mi někdo nechtěl ublížit ,protože runová báseň o THORNU říká : "Trn je velmi ostrý ,a se zlou se potáže ,kdo se za něj chytí ,a ještě hůře dopadne ten ,kdo do trní spadne." ,čili THORN vrací zlo tomu ,kdo ho vysílá a já vlastně ve skutečnosti nikomu ublížit nechtěl. Všechno dobře dopadlo ,ale je to poučení pro příště. Jak nedávno psala Lady Rovena v jednom svém článku ,při čarování je vždycky zapotřebí dobře si rozmyslet ,co vlastně chceme.


Runy
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 6. května 2010 v 19:32 | Reagovat

Tak tohle budu muset také vyzkoušet ;-)
jojo...Pozor na to co si přeješ!... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama