NOVINKY :
.
Kontaktní e-mail : mikyhorozumy@seznam.cz
Dopředu ovšem upozorňuji, že NEPOSKYTUJI MAGICKÉ SLUŽBY, ANI PORADENSTVÍ A NEBUDU NA PODOBNÉ ŽÁDOSTI REAGOVAT. Děkuji za pochopení - Miky. Usmívající se

SYLVIA GAINSFORD - kouzelná malířka

7. prosince 2010 v 18:29 | Miky |  GALERIE OSOBNOSTÍ
Isa


O Sylvii Gainsford toho bohužel mnoho nevím. Nevím kdy se narodila ,ani jak vypadá ,ale její obrázky mě naprosto uchvátily. Sylvia je totiž profesionální malířkou a kromě jiného i autorkou dvou tarotových karetních sad ze tří ,které vlastním.
Old Path
Northern ShadowsKdyž jsem si před jedenácti lety vybíral svou první tarotovou sadu z velkého barevného katalogu ,padly mi do oka dvě. jedna nesla název OLD PATH TAROT a ta druhá NORTHERN SHADOWS TAROT ,obě byly dílem Sylvie Gainsfordové. Tu první jsem si objednal hned tenkrát a tu druhou jsem si koupil letos Na Mystice u Lindy Dragonari. Když jsem zadal Sylviino jméno do vyhledavače zjistil jsem ,že kromě zmíněných dvou tarotových sad namalovala ještě další karty s názvem KABBALAH CARDS a pak také sadu karet runových RUNE VISION CARDS jejichž ukázky mi vyrazily dech.
O Sylviině soukromí vím jenom to ,že je vdaná a se svým mužem Leonem napsala knihu o potravě z divokých rostlin. Z finančních prostředků získaných prodejem knihy prý podporují nějakého mladého Yankton Siouxe, který žije se svou matkou v rezervaci v Jižní Dakotě. Sylvie je také členkou mezinárodního Společenstva Isis se sídlem ve Velké Británii. Společenstvo Isis (FOI) je duchovní organizace orientovaná na Bohyni a to především egyptskou Isis. Společenstvo nechce být vnímáno jako novopohanská tradice ,ale jako multikulturní ,multirasová a multináboženská obec.
Howard Rodway ,spoluautor OLD PATH TAROTU ,NORTHERN SHADOWS TAROTU a RUNE VISION CARDS o Sylvii říká : " Bylo by obtížné najít jiného umělce, který by v sobě snoubil kombinaci umělecké dovednosti, senzitivitu a vztah k předmětu, takovým způsobem jako ona." A s tím při pohledu na její dílo nelze jinak ,než souhlasit.


Kabbalah cards


Old path


Odin


Algiz
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama